Pytania i odpowiedzi

 • Ile kosztują produkty?

  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Nasz asortyment produkowany jest pod konkretny wymiar i preferencje wizualne klienta (kolor, struktura materiału itd.). Musimy znać wymiary okna, wnęki itd., oraz wiedzieć, jaki produkt Państwa interesuje i otrzymać wskazanie materiału z naszego wzornika. Wymiar określamy na podstawie darmowej wizyty naszego pracownika w Państwa lokalu lub na podstawie wymiaru podanego przez klienta, ale wtedy to wycena wstępna (poglądowa). Najwygodniej zamówić u nas bezpłatną wizytę pomiarową wraz z wyceną, podczas której nasz pracownik doradza i prezentuje wzorniki materiałów.

 • Gdzie można obejrzeć produkty?

  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Nasze produkty można obejrzeć zdalnie w dziale realizacje na tej stronie internetowej lub na naszej oficjalnej stronie na portalu Facebook. Osobiście można obejrzeć asortyment w naszym sklepie stacjonarnym przy ul. Kwiatowej 1 w Szczecinie (budynek salonu Black, Red, White)

 • Jak złożyć zamówienie?

  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Najprostszą i najwygodniejszą dla klienta formą jest zamówienie wizyty pomiarowej naszego pracownika. Wówczas nasz fachowiec przyjeżdża pod wskazany adres i wykonuje dokładne pomiary. Następnie prezentuje wzorniki z kolorami i strukturami materiałów poszczególnych produktów, a w finale dokładnie wycenia zamówienie. Wycen może być oczywiście kilka w zależności od wariantów asortymentu. Gdy klient jest zdecydowany podpisuje na miejscu umowę i opłaca zaliczkę w formie gotówki lub przelewu. Może oczywiście zdecydować się na zawarcie umowy później. Nasze biuro zweryfikuje jedynie aktualne cenniki i przekażę informację odnośnie ceny. Jeśli klient nie jest zainteresowany złożeniem zamówienia, to na tym etapie nasza współpraca się kończy. Wizyta pomiarowa wraz z wyceną jest u nas bezpłatna i bez zobowiązań!

 • Czy jest możliwa wycena zdalna?

  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Taka wycena jest możliwa, choć to wycena wstępna. Jesteśmy w stanie przedstawić wstępne ceny na podstawie pomiarów podanych przez klienta. W razie potrzeby podpowiemy jak wykonać pomiar pod poszczególny produkt. Niemniej, wiążąca wycena możliwa jest do wykonania wyłącznie na podstawie pomiarów naszego pracownika. Nasza wizyta pomiarowa i wycena jest bezpłatna!

 • Czy mogę zamówić produkty bez montażu?

  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Oczywiście, wykonamy produkty pod podane wymiary lub w razie potrzeby pod pomiary wykonane przez naszego pracownika.

 • Czy mogę wybrać materiały zdalnie?

  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Odradzamy taki wybór, ponieważ urządzenia elektroniczne (komputery, telefony) potrafią zniekształcać wygląd kolorów i struktur. Doradzamy, aby materiał wybierać w naszym sklepie, a najlepiej w swoim wnętrzu na podstawie wzorników prezentowanych przez naszego pracownika.

 • Ile czasu trwa realizacja zamówienia?

  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Czas realizacji liczymy od momentu wpłaty zaliczki przez klienta do dnia montażu. Standardowo okres ten wynosi do 3 tygodni. Niemniej, każdorazowo wpisywany jest aktualny termin do umowy. Dla przykładu, w okresie wiosenno-letnim czas realizacji moskitier bywa dłuższy niż 3 tygodnie.

 • Jak złożyć reklamację?

  Strzałka do otworzenia oraz zamknięcia pytania

  Wystarczy nas powiadomić o tym fakcie, a dalej nasz pracownik poprowadzi przez cały proces. Najszybszą formą procedowania reklamacji jest zgłoszenie telefoniczne. Do zgłoszenia potrzebna jest data zawarcia umowy, adres realizacji oraz informacja o przyczynie reklamacji.

Masz pytania?

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, przejdź do kontaktu i skontaktuj się z nami.